Bursa Hurda Alımı

Bursa Hurdacı

Bursa hurdacı

Bursa hurdacı hizmetleri, il genelinde en çok icra edilen iş kollarından birisidir. Eski ve atıl durumuna düşmüş eşyaların ve materyallerin toplanması, geri dönüşüme hazırlanma işlemlerinin hepsi bu hizmetleri kapsar.

Hurdacılık işleri geri dönüşüm sektörünün de en önemli basamaklarından birisi olarak kabul edilir. Doğanın korunmasına ve çevrenin temiz kalmasına büyük destek sağlayan, hurdacı hizmetleri veren Bursa ilinde pek çok firma bulunur. Söz konusu firmalar arasında yer almış İstanbul Hurdacı da gelişmiş hizmet seçenekleriyle Bursa’da da faaliyet göstermektedir.

Bursa Hur‫dacı Telefonları

Bursa hurdacı telefonları, hurda işleri ile uğraşan kişilerin en çok araştırdığı konulardan birisidir. Bunun en temel nedeni, hurda firmalarına gerek kişisel gerekse de kurumsal anlamda ihtiyaç sürekli olarak duyulmasıdır. Hurda firmalarının faaliyetleri bu ihtiyaçları genel anlamda karşılayabilmektedir.

Bursa ilinde faaliyet gösteren hurdacı firmaları, her gün düzenli olarak il genelinde belirli olan alanlardan hurdaları toplar. Hurdalar toplandıktan sonra ayrıştırılır ve temizlenir. Sonrasında preslenerek ve kutulanarak geri dönüşümleri yapılacak olan tesislere ya da fabrikalara aktarılır.

Söz konusu Bursa hurdacı telefon numaralarına internet üzerinde yer alan resmi web siteleri üzerinden kolaylıkla ulaşılabilir. Firmalarının iletişim kanallarının yer aldığı bu siteler üzerinden, hurdacılık konusunda öğrenilmek istenen bütün bilgiler edinilebilir.

Bursa Nilüfer Hurdacı

Bursa Nilüfer hurdacı firmaları, geri dönüşümü sağlanan pek çok hurda çeşidini her gün düzenli olarak toplar. İşlevlerini yitirmiş eşyalar, eskimiş olan plastik, metal, cam, petrol türevli materyaller ve kağıt ürünleri, ilde en çok toplanan hurda çeşitleridir. Bu firmalara ulaşıldığı takdirde adresten hurda satın alımları da gerçekleştirilebilir. Nakliyesi de Bursa hurdacı firmalarına ait olan bu hizmetin ödemesi ise kapıda nakit olarak yapılır.

Bursa ilinde bu firmaların en çok hurda temin ettiği yerler ise şunlardır:

 • Evler
 • İş yerleri
 • İnşaat şantiyeleri
 • Alışveriş merkezleri
 • Çöp kutuları
 • Okullar
 • Sanayi tesisleri
 • İmalat atölyeleri
 • Fabrikalar
 • Çiftlikler

Görüldüğü üzere Bursa’nın Nilüfer ilçesinde kamyonetlerle ya da seyyar olarak bütün bu yerlerden hurda toplama ve satın alma işleri yapılır.

Bursa Osmangazi Hurdacı

Bursa Osmangazi hurdacı hizmetlerinden yararlanarak hem ham madde kaynaklarının korunmasını sağlarken hem de kazanç elde edebilirsiniz. Hurdacı hizmetlerinin faydaları genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

 • Çevreyi koruma: Bursa Osmangazi hurdacı hizmetleri, kullanılmış malzemelerin toplanması ve geri dönüştürülmesi yoluyla çevrenin korunmasına yardımcı olur.
 • Enerji tasarrufu: Hurdacılar, geri dönüştürülen malzemelerin yeniden kullanılmasına izin vererek enerji tasarrufuna katkıda bulunurlar. Bu, yeni malzemelerin üretimi için gereken enerji miktarını azaltır.
 • Ekonomik faydalar: Hurdacılar, geri dönüştürülebilen malzemeleri satın alarak, bunları yeniden kullanabilir veya satışa sunabilirler. Bu, atıkların bertaraf edilmesi yerine ekonomik fayda sağlar.
 • Alan tasarrufu: Bursa hurdacı hizmetleri, kullanılmış malzemelerin yer kaplamasını önler. Bu, atıkların toprak dolgusu veya çöplüklere gömülmesine gerek kalmadan daha az yer kaplamasını sağlar.
 • Sosyal faydalar: Hurdacı hizmetleri, iş yaratma ve istihdam sağlama potansiyeline sahiptir. Bu da yerel ekonomiye katkıda bulunur.

Bu nedenlerden dolayı, Bursa Osmangazi hurdacı hizmetlerinden yararlanmak çevresel, ekonomik ve sosyal faydalar sağlayabilir. Siz de Osmangazi’de yer alan yaşam ve çalışma alanlarınızdaki hurdalarınızı elden çıkarmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kadıköy Hurdacı Numarası Nedir?

0534 844 4677 telefon numarası üzerinden Bursa’daki hurdalarınızı toplatabilirsiniz.

Bursa Hurdacı Hangi Mahallelere Hizmet Verir?

Bursa hurdacı, il genelindeki bütün mahallelere hizmet vermektedir.

Bursa Hurdacı, Demir Hurdaya Ne Kadar Verir?

Değerli bir metal olan demir hurda fiyatları her gün değişir. Bursa hurdacı, güncel fiyatları baz alarak net bir ödeme yapar.

Back to list

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir