Bursa Hurda Alımı

Bursa Hurda Fiyatları

Bursa hurda fiyatları

Bursa hurda fiyatları elindeki hurda malzemeleri paraya çevirmek isteyen kişiler tarafından en fazla merak edilen konulardan biridir. Hurdacılık hizmetleri kapsamında hurda fiyatları belirleme ölçütleri bulunur. Bu ölçütler hurdanın fiziki yapısı ile ilgilidir. Ayrıca fiyat belirlemede hurdanın bulunduğu konum da bir hayli önemlidir. Bu anlamda Bursa ili hurdacılık hizmetlerinde il merkezi, ilçeler ve çevre illerde hizmet verilmektedir.

Bursa Hurda Fiyatları Güncelleme Tarihi 23/04/2024

Hurda Bakır Fiyatları
Soyma Bakır Fiyatları 330,11₺/Kg
Soyulmuş Bakır Fiyatı 330,12₺/Kg
Hurda Bakır Fiyatları 280,13₺/Kg
Yanık Bakır Hurda Fiyatı 270,16₺/Kg

 

Sarı Hurda Fiyatı
Sarı Hurda Fiyatı 190,11₺/Kg
Sarı Çubuk Ucu 218,12₺/Kg
Sarı Pirinç Hurda 218,13₺/Kg
Musluk Hurda Fiyatı 168,16₺/Kg

 

Demir Hurda Fiyatları
Ekstra Hurda Demirin Kilosu Ne Kadar 11,11₺/Kg
Dkp Demir Hurda Fiyatları 12,12₺/Kg
Toplama Hurda Demir Fiyatları 10,50₺/Kg
Teneke Hurdası 1,18₺/Kg

 

Alüminyum Hurda Fiyatı
Hurda Alüminyum 65,11₺/Kg
Ofset Matbaa Kalıbı 70,50₺/Kg
Profil Alüminyum Hurda Fiyatı 65,10₺/Kg
Alüminyum Talaş 40,18₺/Kg

 

Krom Hurda Fiyatı
Paslanmaz Hurda Fiyatları 48,11₺/Kg
316 Krom Hurda Fiyatı 68,50₺/Kg
304 Krom 48,16₺/Kg
Krom Talaşı 40,18₺/Kg

 

Hurda Kablo Fiyatları
Kırkambar Hurda Kablo Fiyatları 165,11₺/Kg
Tek damar Kalın Kablo 230,10₺/Kg
Yeraltı Enerji Kablosu 215,16₺/Kg
Nya Bakır Kablo Hurda Fiyatı 185,20₺/Kg

 

Hurda Kurşun Fiyatı
Çatı Hurda Kurşun Fiyatı 65,01₺/Kg
Külçe Kurşun Hurda Fiyatı 65,50₺/Kg
Karışık Hurda Kurşun Kg Fiyatı 65,16₺/Kg
Olta Kurşun 60,50₺/Kg

 

Çinko Hurda Fiyatı
Levha Çıkma Çinko 58,11₺/Kg
Karışık Hurda Çinko Fiyatı 58,30₺/Kg
Çatı Minare Sökümü 58,26₺/Kg
Külçe Çinko Hurda Fiyatı 58,50₺/Kg

 

Hurda Akü Fiyatları
Kuru Hurda Akü Fiyatları 26,11₺/Kg
Jel Akü Hurda Fiyatı 26,50₺/Kg
Karışık Akü Hurdası 26,16₺/Kg
Sulu Akü 26,50₺/Kg

 

Hurda Kâğıt Fiyatları
Karton Hurda Kâğıt Fiyatları 1,11₺/Kg
Gazete Kâğıt Hurda Fiyatları 1,50₺/Kg
Kitap 2,50₺/Kg
A4 Beyaz Kâğıt 2,16₺/Kg

 

Plastik Hurda Fiyatları
Moblen Plastik Hurda Fiyatları 3,11₺/Kg
Abiyes 3,50₺/Kg
Plastik Hammadde 0,16₺/Kg
Elteks Hurda Plastik Fiyatları 3,50₺/Kg

 

Hurda Naylon Fiyatları
Beyaz Naylon 5,01₺/Kg
Granül Hammade Arayın
Kirli Naylon Alım yok
Karışık 3,50₺/Kg

 

Hurda Elmas Fiyatları
Hurda Karbür 600,11₺/Kg
Hurda Elmas Fiyatları 600,50₺/Kg

 

Nikel Hurda Fiyatları
Nikel Hurda Fiyatları 900,01₺/Kg
Anot Hurda Nikel 900,50₺/Kg

 

Hurda Klima Fiyatları
Hurda Klima Fiyatları 32,01₺/Kg
Hurda Klima Motoru 28,50₺/Kg

 

Elektronik Kart Hurda Fiyatları
Anakart Hurdası 15,01₺/Kg
Sarı Göbekli İşlemci 120,50₺/Kg

Hurdacılık hizmeti verilirken bazı hususlara dikkat edilmesi gerekir. Bunlardan ilki hurda ücretlendirmesidir. Ücretlendirmeler kurallara uygun olarak dürüst bir şekilde yapılmalıdır. Bursa hurda fiyatları alıcı ve satıcılar için doğru bir şekilde verilmelidir. Fiyatlar ile ilgili doğru bilgiler hurda satışı yapan firmaların web sitelerinde listelenmektedir

Hurdacılık faaliyetleri yapılırken müşteri ilişkilerine de dikkat edilmelidir. Hurda satışı yapan kişiler alıcı firmalar ile ürün ile alakalı doğru iletişim kurmalıdır. Bu sayede hurda ticareti yapılan müşteriler ile hiçbir sorun yaşanmamaktadır. Ayrıca Bursa hurda fiyatları her zaman güncel piyasa ve döviz rakamları göz önünde tutularak belirlenmelidir. Bununla ilgili gerçek fiyatlandırmalar listeleri Londra Metal Borsası’nın düzenli aralıklar ile açıklamış olduğu rakamlar gözetilerek oluşturulmaktadır.

Bursa Hurda Kablo Fiyatları

Bursa hurda kablo fiyatları, hurda miktarı ve kablonun çeşidine göre değişir. Bu konuda ilgili firmalar uzman ekipleri vasıtasıyla hurda kablo ile ilgili analiz çalışmaları yapar. Çeşidi belirlenen hurda kabloların daha sonra miktarı belirlenir. Fiyatlandırması kilogram hesabı üzerinden yapılır. Miktarı ve çeşidi belirlenen hurdaların ücreti alıcı firmalar tarafından satıcılara güvenle ödenir.

Hurdacılık faaliyetleri, hem alıcı hem de satıcı için oldukça karlıdır. Hurdacılık yani geri dönüşüm faaliyetleri ile hem ülke ekonomisine katkı sağlanır hem de çevrenin korunmasını destek olunur. Her açıdan karlı olan kablo hurda ticareti içinde yer alan kablo çeşitleri şunlardır:

 • Yer altı Bursa hurda kablo fiyatları 230 TL
 • Fare yemez hurda kablosu
 • Karışık hurda kablolar
 • Antigron hurda kablo
 • Tesisat hurda kablo
 • Hurda yer altı enerji kabloları
 • TTR hurda kablosu
 • Bakır hurda kablosu

Tüm hurda kablo çeşitleri fabrika, bina, atölye, inşaat, petrol istasyonu, vs. gibi alanlardan çıkartılır. İşe yaramaz halde bulunan bu malzemeler geri dönüşüme girerek tekrar yenilenmiş duruma getirilir. Daha sonra alanıyla ilgili yerlerde kullanılmak üzere piyasaya sürülür. Tüm hurda kablo çeşitlerinde fiyatlar piyasa koşullarına göre güncel olarak yayınlanır. Bursa hurda fiyatları içinde yer alan hurda kablo fiyat listeleri hurda satışı yapan firmalar tarafından belirlenir.

Hurda Bakır Fiyatları Bursa

Hurda bakır fiyatları Bursa içinde hurda ticareti yapmak isteyen kişiler tarafından merak edilen bir konudur. Özellikle son yıllarda geri dönüşümün doğaya ve ekonomiye katkısından dolayı hurdacılık sektörü oldukça yaygınlaşmıştır. Geri dönüşümde önemli bir yer kaplayan bakır madeni de bunlardan biridir. Bakır madeni geri dönüşümü %100 olarak yapılan bir madendir. İşlenmesi ve kullanımı kolay olan bu madenin hurdası insanların para kazanmasını sağlar.

Hurdacılık faaliyetlerinde kullanılmak üzere pek çok bakır çeşidi vardır. Bu bakır hurdalar şu şekilde sıralanabilir:

 • Soyma bakır
 • Saf bakır
 • Hurda Bakır Fiyatları
 • Sarı bakır
 • Lama bakır
 • Beyaz bakır
 • Kalın kırma bakır
 • İnce kırma bakır
 • Yanık bakır
 • Kırkambar bakır
 • Kızıl Bakır
 • Külçe bakır

Birbirinden farklı çeşitteki tüm bakır hurdalarının fiyatları birbirinden farklıdır. Bunun nedeni hurdaların içindeki bakır oranının farklı olmasıdır. Fiyatlar kilogram başına hesaplanır. Ayrıca hurda bakır çeşitleri kalite olarak da birbirinden ayrılmaktadır. Aralarında en çok para eden hurda çeşidi soyma bakırdır.

Alüminyum Hurda Fiyatı Bursa

Alüminyum hurda fiyatı Bursa ili ve çevresinde sıklıkla merak edilmektedir. Bölgede yer alan hurda firmaları, hurda satışı yapmak isteyen müşteriler için kesintisiz hizmet vermektedir. Bu noktada Bursa hurda fiyatları hakkında da detaylara kolayca ulaşılabilir.

Diğer yandan fiyatlar belirlenirken alüminyumun içindeki alaşım oranları dikkate alınır. Bu oranlar, doğrudan alüminyum hurda fiyatına etki etmektedir. Aynı zamanda hurda çeşitleri de önemli belirleyicilerden biridir. Hurdacılık faaliyetlerinde sıklıkla kullanılan hurda alüminyum çeşitleri genel olarak şunlardır:

 • Alüminyum tel hurdası
 • Levha alüminyum hurdası
 • Alüminyum matbaa malzemeleri hurdası
 • Jant alüminyum hurda
 • Alüminyum folyo hurdası
 • Profil karışık alüminyum hurdası
 • Sert malzemeli alüminyum hurdası
 • Alüminyum kutu hurdası
 • Boyalı levha alüminyum hurdası

Güncel alüminyum hurda fiyatları güncel olarak belirli aralıklar ile değişmektedir. Bursa hurda fiyatları Londra Metal Borsası’nın ve döviz kurunun değişimine göre şekillenmektedir. Alüminyum hurda alımları kilogram ve ton şeklinde yapılmaktadır. Belirlenen fiyatlara göre hurdalar firmalar tarafından yerinden teslim alınır. Hurda işini yapan firmalar alanında tecrübeli ve işlerini en iyi şekilde yapan uzman kişilerden oluşmaktadır. Detaylı fiyat bilgileri firma web sitelerinde listeler halinde yayınlanmaktadır.

Bursa Hurda Demir Fiyatları

Bursa hurda demir fiyatları, bu bölgede yer alan firmalar tarafından belirlenmektedir. Bilindiği gibi demir madeni dayanıklılığı ile bilinen bir madendir. Kullanım alanları oldukça fazla olan demir madeninin kendisi olduğu kadar hurdası da çok işe yaramaktadır. Hurda demir fiyat konusunda da diğer madenlerden ayrılır. Bursa hurda fiyatları listesinde en pahalı hurda çeşidi demir hurdasıdır. Ancak hurda demirin fiyatlarını etkileyen birçok etken vardır. Bunlar genel olarak şunlardır:

 • Demirin miktarı (Tonaj durumu)
 • Hurdanın boyutu
 • Demirin çeşidi
 • Demirin kalitesi

Hurda demirin miktarı ne kadar çok olursa fiyatı da o kadar fazla olmaktadır. Bunun yanında hurda demirin kalitesi de çok mühimdir. Kaliteli hurda demir fiyatları diğerlerine göre daha fazla olacaktır. Dünyadaki en fazla bulunan maden olan demirin hurdası da oldukça kıymetlidir. Güncel demir hurdası fiyatları, Bursa hurda fiyatlarının belirlediği listelerde yer almaktadır. Bursa ve çevresinde hurda satışı yapmak isteyen kişiler bu listeler bilgilendirici birer rehber niteliğindedir.

Bursa Hurda Fiyatları Hakkında

Bursa Hurda Alan Yerler Neresi?

Bursa hurdacı olarak hizmet veren firmalar, Bursa’nın tüm ilçelerinde hurdalarınızı almaktadır. Hurda olarak vermek istediğiniz ürünler istediğiniz konumdan ve Bursa hurda fiyatları üzerinden teslim alınabilmektedir.

Bursa Hurdacıya Nasıl Ulaşabilirim?

Bursa hurdacı numarası, web sitemizde bulunmaktadır. WhatsApp iletişim hattından firmamıza 7 gün 24 saat boyunca ulaşma fırsatınız vardır. Hurda alım satıma dair her çeşit soru ve talebinizi iletmek adına bizlere ulaşabilirsiniz.

Bursa Hurda Fiyatları Nedir?

Bursa hurda fiyatları, neredeyse günlük şekilde dahi değişebilir. Bu nedenle güncel hurda fiyatlarını en doğru şekilde web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Hurda fiyatlarına dair daha detaylı bilgi için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Back to list